• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

« Бензин - дорого ? Є рішення ! »

«Бензин – дорого? Есть решение!»

  Один з основних параметрів при виборі автомобіля - це витрата палива . Купуючи навіть найдорожчий автомобіль , більшість хоче мінімізувати витрати на його утримання .

Підвищення цін на бензин суттєво вплинуло на всіх власників автомобілів , і бюджетних і автомобілів преміум класу . Тому . В якості вирішення виниклої проблеми ми пропонуємо Вам встановити газобалонне обладнання - ГБО , завдяки якому ви суттєво заощадите витрата коштів на паливо .

Ми працює тільки з перевіреними, за якістю та надійності обладнанням ГБО, таким як: (STAG- Польща, LOVATO - Італія, Landi Renzo- Італія, BRC- Італія). Наші пріоритети це висока якість, зручність і комфорт для автовласників, прийнятні ціни, а найголовніше це високий рівень безпеки. Також, хочемо відзначити одну чимало важливу інформацію, установка ГБО в спеціалізованому техцентрі «виллється» вам в певну суму грошей. Проте, не варто звертатися до «гаражних» умільців. Вартість їх послуг не значно нижче, а ось якість роботи, гарантійне зобов'язання і ставлення до техніки безпеки, може бути далеким від ідеалу. Чому саме ми?

Відповімо як є, у нас не фахівці - у нас експерти !!!

Дбайте про свій автомобіль разом з нами – «ЕвроСто» . Вчасно виявлена прихована несправність допоможе вам зберегти не тільки гроші , але так само нерви , здоров'я і навіть життя !!!