• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Чи буде видно, якщо перефарбований тільки один елемент кузова?

Чи буде видно, якщо перефарбований тільки один елемент кузова?

В ідеалі, головна мета нашого автосервісу, при локальному забарвленню з переходом - на 100% усунути пошкодження так, щоб ні справжньому, ні майбутньому власнику не було видно, що деталь була пошкоджена і піддавалася ремонту.

Як визначили наші спеціалісти «ЕвроСто», процес фарбування однієї деталі складний і вимагає не меншої професіоналізму, ніж при фарбуванні кількох деталей автомобіля. З нашого досвіду ,ми виявили, що на якість впливає безліч факторів: це і підготовка авто до фарбування, і якість витратних матеріалів, і обладнання і т.п.. Не варто виключати і горезвісний людський фактор, адже результат може залежати від майстерності, сумлінності і навіть настрою людини, який безпосередньо виконує роботу. «Для фарбування в нашому центрі застосовуються виключно якісні витратні матеріали таких марок, як Standox, 3M, Spectral, Mirca, Kovax. Ми не економимо витратні матеріали, адже така економія завжди впливає на результат. У разі часткової фарбування деталей наші майстри здійснюють гранично точний кольоропідборні фарби. Ви можете бути впевнені в тому, що пофарбована деталь не буде виділятися на тлі інших. На свої роботи ми даємо гарантію.

Всім Клієнтам і власникам авто хочу сказати, дбайте про свій автомобіль разом з нами – «ЕвроСто». Вчасно виявлена прихована несправність допоможе вам зберегти не тільки гроші, але так само нерви, здоров'я і навіть життя !!!