• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Чому саме ми – «ЕвроСто»?

Чому саме ми – «ЕвроСто»?

 Якщо Ви вже зайшли на наш сайт «ЕвроСто», то ви є власником автомобіля і рано чи пізно з’явиться питання про обслуговування вашого автомобіля.

 Ми – «ЕвроСто» ,пропонуємо великий спектр послуг, спрямованих на обслуговування та ремонт автомобілів: від діагностики авто до капітально ремонту. СТО Києва не завжди можуть запропонувати такий широкий перелік послуг, який надаємо ми.

 На нашому автосервісі працюють тільки кваліфіковані професіонали, які знають про автомобілі абсолютно все. У своїй роботі ми використовуємо виключно найкраще обладнання для діагностики і ремонту. Наші фахівці працюють з якісними запчастинами, на які ми надаємо гарантію. Заздалегідь прорахований бюджет на автосервіс дозволить не турбуватися, що вам виставлять додатковий рахунок.

 Для того, щоб завжди бути в курсі, що з Вашим автомобілем - зверніться на «ЕвроСто» і ми гарантуємо, що Ваша машина прослужить Вам довгу службу, поки ви самі не вирішите змінити автомобіль. Нагадуємо Вам про те, що попередній запис необхідна для зведення до мінімуму часу Вашого очікування при прийомі на обслуговування / ремонт в технічний центр. Вчасно виявлена прихована несправність допоможе вам зберегти не тільки гроші, але так само нерви, здоров'я і навіть життя !!! Дбайте про свій автомобіль разом з нами – «ЕвроСто».