• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

У яких випадках роблять комплексну діагностику автомобіля?

У яких випадках роблять комплексну діагностику автомобіля?

1. Планово - раз на півроку. Така комплексна діагностика автомобіля дозволяє вчасно виявити дрібні неприємності, а також попереджати про серйозні поломки, які можуть виникнуть в процесі експлуатації авто. Така перевірка не обов'язкова, але якщо Ви хочете їздити на надійному автомобілі, то неодмінно проходите таку діагностику.

2. Ви вирішили купити автомобіль, але не впевнені в правдивому описі його недоліків продавцем.

Тут все просто. Після проведення комплексної діагностики автомобіля, і отримання листа із зазначенням всіх дефектів, з нечесним продавцем можна вирішити проблему на раз.

3. Ви помітили, що у вас щось не так в машині і пригнали авто в якийсь автосервіс. Там його оглянув фахівець і зробив висновок, що на Вашому авто потрібно змінити купу всього на світі і відрегулювати все абсолютно, плюс придбати автозапчастини для заміни, при цьому вартість робіт обчислюється десятками тисяч.

Вам це не сподобалося і Ви вирішили перестрахуватися. У цьому випадку, найрозумніше, зробити комплексну діагностику автомобіля. Після неї Вас просто неможливо буде «розвести» на гроші.

4. Багато хто любить подорожувати на своєму залізному коні, як по країні так і за кордон. Це нормальне явище. Але дорого є дорого. Щоб не голосувати на трасі після поломки, перед поїздкою, краще зробити комплексну діагностику авто. Це дасть можливість підготувати машину до тривалого пробігу і не займатися ремонтом в дорозі.

Адже вдома і стіни допомагають, а в дорозі ціна ремонту може зростати в рази.