• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Перевага бочкового масла "CASTROL"

Перевага бочкового масла "CASTROL"

Перевага бочкового масла "CASTROL" - гарантована якість

Castrol є провідним у світі виробником,дистриб’ютором і продавцем високоякісних мастильних олив, консистентних мастил і пов’язаних з ними послуг для клієнтів, які представляють автомобільну, промислову, морську, авіаційну, нафтодобувну і виробничу галузі в усьому світі. Штаб-квартира компанії знаходиться в Великобританії. Компанія присутня більш, ніж у 46 країнах, в усьому світі в ній працює близько 7500 співробітників. Майже на 74 ринках ми представлені дистриб’юторами, які просувають і продають продукцію на місцевому рівні. Мережа постачань Castrol  охоплює 120 країн, 800 портів, і співпрацює з більш, ніж 2000 дистриб’юторами й агентами.

Castrol пропонує мастильні матеріали практично для будь-якого побутового, комерційного й промислового обладнання. Асортимент мастильних матеріалів для автомобілів і мотоциклів (у тому числі, для двох- і чотирьохтактних мотоциклетних двигунів, а також бензинових і дизельних автомобільних двигунів) включає  в себе широкий спектр рідин для ручних і автоматичних трансмісій, мастил і восків для ланцюгів, охолоджуючих рідин, рідин для підвіски, гальмівних рідин, консистентних мастил, очищувачів і продуктів для технічного обслуговування. Castrol також впускає продукти для сільськогосподарських машин, заводів, загальнопромислового обладнання і морської інженерії. Вся продукція проходить міжнародну хімічну реєстрацію і відповідає вимогам законодавства в усіх регіонах, де застосовується.

  •    Автомастила: розробка для споживачів і поставка мастильних матеріалів, спеціалізованих продуктів (трансмісійних олив, консистентних мастил та інших допоміжних продуктів) і послуг для легкових автомобілів, мотоциклів, комерційних автомобілів, у тому числі важких вантажних автомобілів, транспортних засобів для гірничодобувної промисловості і сільського господарства
  •     Мастильні матеріали для авіації, промисловості, морського транспорту і енергетики: виробничої сфери, гірничодобувної, морської, авіаційної і нафтодобувної галузей. Здійснювана Castrol у світі діяльність забезпечує гарантію якості, підвищення продуктивності, покращення екологічних властивостей продукції і доступність компетентних консультацій, спрямованих на оптимізацію виробничих процесів наших клієнтів.

Знаходячись в авангарді новаторських технологій завдяки  7 науково-дослідним центрам Castrol по всьому світу, Castrol розробляє і щорічно випробовує сотні нових продуктів. Castrol тісно співпрацює з провідними галузевими виробниками комплексного обладнання, котрим постачає широкий спектр мастильних матеріалів, розрахованих на конкурентні умови  і середовища експлуатації. Численні продукти Castrol, розроблені в тісній співпраці з такими автовиробниками, як Audi, Ford, MAN, Honda, JLR, Volvo, Seat, Skoda, Tata і Volkswagen рекомендовані для їх нових двигунів.


Джерело: https://www.castrol.com