• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

За якими етапами фарбування авто ми працюємо

За якими етапами фарбування авто ми працюємо

Фарбування авто в Києві - має чималий попит. Цей процес є дуже трудомісткий і тривалий ,який потребує не тільки спеціальних інструментів і техніки, а й знань ,досвіду і професіоналізму. З яким би автомобілем наш майстер не зіткнувся він завжди підходить до свого діла з повною відповідальністю. Саме цим наші експерти на «ЕвроСто» і відрізняються від інших спеціалістів в цьому ділі.

 Фарбування машини включає в себе кілька важливих етапів: Первинну підготовку поверхні, ґрунтування, шпатлювання, ґрунтовку порозаповнення, фарбування базою, лакування.

Кожен з перерахованих вище етапів займає важливе місце у всьому процесі. Повне фарбування авто навіть без одного з них - марна трата грошей і часу.

Якщо вас цікавить повна фарбування автомобіля, то ви можете розглянути один з трьох прийнятних варіантів: Одно-етапне фарбування, базова двоетапне фарбування, трьох-етапне фарбування.

Локальне фарбування автомобіля відрізняється масою переваг. У число головних з них входять: відсутність необхідності демонтажу ремонтованих деталей, мінімальна зона ремонту, економія коштів і часу в порівнянні з традиційним ремонтом, збереження антикорозійного обробки з'єднань і заводської збірки.

Від цього всього і залежить цінова політика. Про це все, більш детально, ви можете дізнатися за номером телефону 097-507-29-39, 063-456-23-63. Телефонуйте і ми з радістю проконсультуємо і допоможемо прийняти рішення.