• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Фарбувальний цех – блиск та краса вашого авто і не тільки!

Фарбувальний цех – блиск та краса вашого авто і не тільки!

  Кожен автовласник намагається, щоб його транспортний засіб не тільки добре працював, а й мав ідеальний зовнішній вигляд. Однак далеко не завжди вдається зберігати первинну привабливість автомобіля протягом довгого часу. Навіть найміцніше і високоякісне лакофарбове покриття автомобільного кузова схильне до поступового зносу, деформації та пошкодження, піддається негативним впливам пилу, бруду, води, солей і хімічних реагентів. Під таким абразивним впливом краса і блиск автомобіля досить швидко пропадає. Також можуть утворитися навіть корозійні плями. Саме тому останнім часом багато автолюбителів стали застосовувати тюнінг до своїх транспортних засобів. Одним з пунктів сучасного тюнінга є фарбування автомобіля

    Варто відзначити, що фарбування авто - це досить складний процес, впоратися з яким здатні тільки справжні професіонали. Команда «ЕвроСто» займається фарбуванням автомобілів не один рік і може з упевненістю сказати, що відремонтований автомобіль може виглядати не гірше, а часом і краще нового. Всі роботи проводяться майстрами з величезним досвідом роботи з використанням професійного обладнання. Ми позбавимо Ваше авто як від дрібних подряпин так і більш серйозних дефектів, аж до повного фарбування кузова. Наша компанія застосовує матеріали від провідних світових виробників, що є запорукою якісної і професійної роботи виконаної з Вашим автомобілем. Використання спеціального обладнання та сушильних камер гарантує правильність технологічного процесу відновлення лакофарбового покриття автомобіля з дотриманням всіх режимів фарбування і дає результат найвищої якості. Досвідчені майстри освіжать зовнішній вигляд вашого авто і воно засяє як новеньке!

   Ви завжди можете розраховувати на нашу станцію технічного обслуговування, якість роботи якої підтверджено численними відгуками наших постійних клієнтів.