• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Види кузовного ремонту з якими ми працюємо

Види кузовного ремонту з якими ми працюємо

Для того, щоб експлуатація автомобіля була комфортною і безпечною, авто необхідно підтримувати в ідеальному функціональному та естетичному стані. Однією з процедур, до якої іноді доводиться звертатися сучасним водіям, є рихтування та фарбування авто.

Спеціалісти «ЕвроСто», за свій не маленький досвід роботи, виявили декілька видів кузовного ремонту, в яких вони стали вже експертами. Перед проведенням ремонтних робіт по відновленню кузова автомобіля, ми визначаємо ступінь пошкодження. Від цього залежить вибір застосовуваних технологій ремонту і рівень його складності. Розглянемо кілька видів ремонту кузова.

Нескладний кузовний ремонт.

У разі деформації будь-якого невеликого ділянки кузова, наявності пошкодження металу, але відсутності порушення геометрії кузова, необхідний нескладний кузовний ремонт.

Складний кузовний ремонт.

Складний кузовний ремонт необхідний при порушенні геометрії кузова та необхідність його виправлення. Ці роботи виконують в нас тільки досвідченні майстри із застосуванням спеціального професійного обладнання. Відновлення кузова виробляють за параметрами заводу-виробника.

Реставрація

Реставраційні роботи проводимо за допомогою технологій, ідентичних заводським, так як автомобіль практично збирається заново. Цей вид робіт необхідний при серйозних пошкодженнях кузова.

Стапельні роботи

Роботу по відновленню кузова з використанням стапеля застосовуємо при серйозних порушеннях геометрії кузова. За допомогою стапеля кузов пошкодженого автомобіля виправляється шляхом розтягування в трьох площинах одночасно.

Виходячи з характеру пошкоджень кузова, наші фахівці обирають метод кузовного ремонту. Будь-який тип робіт вимагає наявності досвіду, спеціального обладнання та професійних навичок, тільки при такому наборі умов ремонт буде якісним. Наш сервісний центр пропонує Вам будь-які види кузовного ремонту і гарантує якість і оперативність робіт.