• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Як перезимовати з комфортом власникам електромобілів?

Встановлення системи Webasto

Ще у листопаді 2018 року ми всі зіткнулися з раптовою «зимовою спекою», коли температура вранці сягала -10С. Зараз вже зима панує по-справжньому. Саме у такі моменти особливо гостро відчуваєш бажання сідати в теплий салон авто без необхідності витрачати час і нерви на пуск двигуна, видалення льоду зі скла. Це стосується усіх традиційних авто з ДВЗ та електромобілів. Для електрокарів це взагалі взимку стає дуже суттєвим питанням – якщо водій влаштовує комфортні умови у кабіні на рівні хоча б +22С, то він буде змушений змиритися з суттевим автоматичним скороченням пробігу. Прикро, але, чим комфортніші умови у салоні – тим менш пробіг. Тому що заряд батареї піде на опалення салону, а це дуже швидко знижує заряд основних акумуляторів і, відповідно, запас ходу.
Неприємна проблема, але ми не відкриваємо секретів, коли кажемо, що рішення є. Мова йде про перевірений часом, надійний та економічний пристрій Webasto, про який є багато матеріалів у мережі.

Для тих, хто вперше чує про Webasto, стисло скажемо так: це вбудована система клімат-контролю з автономним живленням, яка забезпечує прогрів двигуна та салону авто за розкладом та налаштуванням. Сучасні варіанти, які є на українському ринку, передбачають дуже зручне керування системою. Особливим попитом користуються бортові нагрівачі з дистанційним керуванням за допомогою смартфону та спеціального мобільного додатку.
Приклад встановлення такої системи на дуже популярний електромобіль Nissan Leaf – на фото до цієї світлини. В даному випадку була встановлена система Webasto, що використовує дизельне пальне. Але погодьтеся – усе виглядає як треба, начебто так і було передбачено заводом.
Подбайте про зручність та комфорт, беріть контроль над морозом у власні руки! Зима тільки починається, тому, запрошуємо встановити систему попереднього підігріву на СТО "ЕвроСто" індивідуально, з врахуванням усіх Ваших побажань щодо комплектації та функціоналу.
Чекаємо Вас для консультації та підбору найбільш зручного комплекту систем Webasto на наших СТО за адресами: м. Київ, вул Ольжича 51 , пров. Моторний 3. Попередній запис за тел. (044)3311181, 5250100.
Бажаємо тепла та радощів!

Як це виглядає у салоні та під капотом - подивиться, будь ласка, на фото.