• CMS AUTOX

Замовити зворотній дзвінок

Спотер (сталь та алюміній)

Спотер (сталь та алюміній)

Спотер (сталь та алюміній)

Виконання складних та дрібних ремонтних робіт за допомогою сучасних спотерів для сталевих та алюмінієвих деталей кузова

Спотер по алюмінію GYSPOT ALU ProFV, французького виробництва

Важко уявити собі сучасний автомобіль, в якому не використані кузовні деталі з легких алюмінієвих сплавів. Якщо десять років тому алюмінієвий кузов асоціювався лише з преміум сегментом, то зараз вже це стає нормою і для більш розповсюджених D-, E- сегментів. Застосування цього металу суттєво впливає на вагу автомобіля, економічність. Але кузовний ремонт таких авто неможливий без професійного спеціалізованого інструмента та обладнання.

Усі види зєднань алюмінієвих кузовних елементів сучасного авто


На відміну від сталевих кузовних елементів при виготовленні алюмінієвих деталей застосовуються не тільки листи, но і профілі: прямокутні труби, кути та інше, зустрічаються і цільні літі елементи. При виробництві таких автомобілів застосовуються аргонова сварка, клепка, клейові суміші, традиційні болтові з’єднання.
Для того, щоб впоратися з наслідками аварії, витягнути та відріхтувати алюмінієвий кузов замість того, щоб одразу міняти пошкоджену деталь на нову яка є дуже коштовною, радимо звертатися до «ЄВРО СТО» - мі маємо сучасне устаткування для роботи з «крилатим» металом. Наприклад, спотер по алюмінію GYSPOT ALU ProFV, французького виробництва. За його допомогою наші майстри усувають вм’ятини та відновлюють геометрію кузовних деталей.  Якщо пошкодження призводять до розриву або викликають тріщину (що є дуже неприємною особливістю алюмінію) – використовуються спеціальні зварювальні апарати для зварювання аргоном.
У підсумку, наші клієнти отримують відновлений автомобіль, на якому усі вили робіт проходять лише за технологічними регламентами автовиробників з застосуванням найсучаснішого обладнання та інструменту професіоналами своєї справи.


 

Для консультацій стосовно кузовного ремонту радимо звертатися на «ЄВРО СТО» у Києві за адресами: вул. Ольжича, 51 (тел. 097-412-69-14, 044-331-11-81) або пров. Моторний, 3 (тел. 095-051-00-04, 044-525-01-00)