Автозапчастини

РЕМОНТ АВТОМОБІЛЯ

ЄвроСто надає широкий спектр послуг з ремонту автомобілів в Києві!  Ми займаємося повним циклом техобслуговування автомобіля, який охоплює усі вузли і деталі, усі можливі життєво важливі системи Вашого автомобіля.

Кузовной ремонт покраска рихтовка малярка сто киев

Ремонт авто – це сукупність робіт, які призначені для ліквідації виниклих поломок, шляхом зміни або лагодження комплектуючих або вузлів. Усі роботи по ремонту авто розділяються на два види: капітальні і експлуатаційні.

Кузовной ремонт покраска рихтовка малярка сто киев

Експлуатаційний ремонт автомобілів

До цієї категорії належать: кузовний, електротехнічний ремонти, зварювання, складання-розбирання і ряд інших робіт, які мають мету ліквідації певних несправностей. Ремонти можуть здійснюватися зі зняттям або без зняття ремонтованого вузла з машини. Експлуатаційний ремонт проводиться за результатами огляду у рамках технічного обслуговування або при експлуатації автомобіля.

Капітальний ремонт

Завдання цього виду ремонтів – відновити технічний стан авто. При цьому необхідно, щоб машина справно працювала до чергового ремонту. Ідеальний варіант для проведення капітального ремонту авто – розбирання його на окремі вузли і деталі. Усі комплектуючі розсортовуються на три категорії: придатні для експлуатації, потребуючі ремонту і такі, що не підлягають ремонту. Усі встановлені поломки усуваються і авто фарбується наново.

Способи проведення капремонту

Існує 2 методи для проведення капітального ремонту автомобілів: індивідуальний і агрегатний.

Індивідуальний спосіб капремонту не отримав великого поширення і використовується при ремонті дорогих авто і окремих моделей автомобілів від іноземних виробників. Особливість індивідуального ремонту в тому, що усі деталі, які були зняті з авто для ремонту, після ліквідації поломок встановлювалися на цей же автомобіль.

Суть агрегатного капремонту полягає в знеособленні знятих деталей (їх можна встановити на будь-яке авто). Така методика істотно скорочує перебування машини в ремонті, оскільки зняті комплектуючі замінюються на нові або відновлені завчасно.

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО