Хімчистка

ХІМЧИСТКА АВТО В КИЄВІ

Хімчистка автомобіля - звичайне прибирання салону ніколи не замінить собою комплекс послуг по повній хімчистці Вашого авто. Пил і бруд накопичується в прихованих порожнинах, в'їдається в покриття салону, переноситься на Вашу одяг, осідає в легенях, згубно впливає на здоров'я Ваших пасажирів. Налякали? Не хвилюйтеся, приїжджайте до нас - і Ваш автомобіль стане чистіше, ніж з заводу. Ми використовуємо тільки найкраще обладнання та хімію для хімчистки найвищого класу від Koch Chemie (Німеччина) - рекомендовану такими виробниками як BMW, Mercedes, Audi та іншими відомими виробниками. Абсолютна безпека, повна гіпоалергенність, відсутність неприємних запахів - найкраща хімчистка можлива тільки із застосуванням професійних матеріалів.

ПОВНА ХІМЧИСТКА САЛОНУ І БАГАЖНИКА МАШИНИ

Включає в себе чистку підлоги, стелі, сидінь, пластикових деталей, килимків, хромових елементів і вставок з дерева. При виконанні чистки салону застосовується велика кількість обладнання, від пилососа до ручних інструментів детейлінг. Цікаво спостерігати за цим процесом - люди в світлих комбінезонах, з маленькими щіточками, згинаючись в неймовірних положеннях, добираються до найзатишніших куточків, щоб забезпечити повну чистоту.

КОМПЛЕКСНА ХІМЧИСТКА АВТОМОБІЛЯ

Волога хімчистка салону з використанням миючого пилососа і задіянням спеціалізованого пневмо-інструменту TORNADOR, що забезпечує найбільш якісну і глибоку обробку поверхонь за рахунок торнадо-ефекту - подібний спосіб в рази ефективніше ніж та ж суха хімчистка або хімчистка паром. Після всього комплексу обробок поверхні набувають захист від ультрафіолету, що перешкоджає вигорянню. Також варто відзначити антистатичний ефект - що повинно сподобається тим, хто не любить несподівані удари електрикою з раннього ранку. Крім того, можуть пропасти вже набридлі цвіркуни і поскрипування, а продування повітропроводів позбавить від незрозумілого шурхоту. Ах так - і ремені безпеки більше не залишать свою позначку на білосніжній сорочці. Ну і доповнимо все це приємними запахами на вибір - від цитруса, до особливо улюбленого нашими клієнтами аромату Duftstoff Bazooka (жувальна гумка з дитинства).

ХІМЧИСТКА ШКІРЯНОГО САЛОНУ АВТО

Хімчистка шкіряного салону авто передбачає очищення його від пилу, бруду і нашарувань. Подальша обробка шкіряних деталей захисними засобами надає їм м'якість і еластичність, яка зберігається надовго. У багатьох випадках потрібне розбирання обшивки автомобіля, демонтаж сидінь, або часткове розбирання панелей, для забезпечення доступу до найскладніших ділянок, яким необхідне очищення і обробка. Все просто - не провівши повну обробку можна поручиться за те, що шкіра не піде на розрив в місцях з'єднань, стиків і зламів - це часта причина перешивки салону, коли, здавалося б, ідеальна лицьова сторона, але пішов прорив по бічній частині. Ми це намагаємося запобігти на максимально довгий термін.

ХІМЧИСТКА ТКАНИННОГО САЛОНУ

Хімчистка тканинного салону - текстильна оббивка після чистки і обробки відновлює свій «рідний» колір, в тому числі це стосується елементів салону з алькантари, підхід до чищення якої повинен бути абсолютно особливим, щоб покриття не позбулося своїх властивостей.

ОЗОНОВЕ ЧИЩЕННЯ САЛОНУ І КОНДИЦІОНЕРА АВТОМОБІЛЯ

Koch Chemie. Ефективно знищує всі бактерії, цвіль і інші мікроби. Здатний за 2 години видалити найстійкіші і неприємні запахи в салоні авто. Очищає кондиціонер автомобіля при включенні внутрішнього обдування, з максимальним режимом подачі повітря, в перебігу 20-ти хвилин. Особливо актуальна ця обробка після зимового сезону, так як підлогове покриття неминуче ввібрало вологу, що сприяло розвитку мікроорганізмів - піде запах вогкості. Це саме можна сказати і до системи клімат-контролю, якщо відчули затхлий запах з повітропроводів - саме час обробити озоном. Озон - газ, особлива форма кисню, що містить в молекулі три атома (замість звичайних двох), в природі утворюється в повітрі під час грози і володіє сильною окислювальною, знезаражувальною і дезинфікуючою властивістю. Надає повітрю характерний запах свіжості і чистоти. Після грози, ледь вловимий запах озону, асоціюється з чистим повітрям - Вашу машину очистить зсередини рукотворна гроза! Приїжджайте!