Захист салону

ЗАХИСТ ШКІРЯНОГО САЛОНУ

Догляд і захист шкіряного салону автомобіля, а також шкіри сидінь, чохлів і керма з гарантією якості. Захист шкіри салону авто з використанням екологічно чистих засобів. Новенький салон автомобіля, або тільки що після якісної хімчистки виглядає чудово, але без належного догляду і захисту шкіряного салону автомобіля ця краса швидко зійде нанівець. З цієї причини наша компанія пропонує послугу захисту шкіряних сидінь автомобіля, оббивки і інших деталей салону.

Догляд за шкіряним салоном автомобіля повинен здійснюватися регулярно, так як елементи салону знаходяться в постійному контакті з людьми і схильні до регулярного зносу. Сучасні засоби захисту взяли на озброєння нанотехнології і дозволяють на тривалий час захистити шкіру автомобіля від більшості видів і забруднень, стирання і дрібних механічних пошкоджень. Звичайно, для грамотного догляду за шкірою автомобіля потрібні знання, досвід і якісні засоби обробки, тому довірити цю операцію краще професіоналам своєї справи.

НАШІ ПЕРЕВАГИ ПО ЗАХИСТУ ШКІРЯНОГО САЛОНУ

  • ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНІ ЗАСОБИ. Нешкідливі для людей, високоефективні для захисту шкіряного салону.
  • БАГАТИЙ ДОСВІД РОБОТИ з різними шкіряними покриттями і у тому числі догляду за шкірою автомобілів різних виробників.
  • КОМПЛЕКСНИЙ НАБІР ПОСЛУГ захисту шкіряних сидінь автомобіля, включає необхідний ремонт, очищення, нанесення поживних кремів.
  • ГАРАНТІЯ НА УСІ ВИДИ РОБІТ по захисту шкіри автомобіля, тому як ми упевнені в ефективності нашої роботи.
  • БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ФАХІВЦІВ з самостійного догляду за шкіряним салоном вашого авто.

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО