Бронювання скла

БРОНЮВАННЯ СКЛА

Життя в мегаполісі обумовлює додатково захищати свій автомобіль і майно в ньому від злодійства і розбійництва, та й від угону в цілому. Бронювання скла авто спеціальної зміцнює плівкою в рази збільшує їх захисні властивості, тим самим підвищуючи загальний рівень безпеки. Завдяки цьому зловмисникам в рази складніше, а в більшості випадків, і зовсім не вдасться роздобути речі, залишені в салоні, або викрасти автомобіль.

ПРО БРОНЮВАННЯ АВТОСКЛА ПЛІВКОЮ

Для бронювання скла ми використовуємо тільки кращий матеріал. Це плівка Llumar американського виробництва. Даний матеріал сертифікований, і відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Завдяки спеціальному металізованому шару, скло авто стає міцнішими і поліпшується оглядовість зсередини. Таке свого роду зміцнювальне тонування скла здатне витримати навіть сильні повторювані удари важким предметом, не даючи осколкам розсипатися, а залишаючи їх на плівці.

Таким чином, бронювання скла авто плівкою Llumar дозволяє:

  • утримати його в рамі навіть після серії ударів сильним предметом;
  • зберегти скло цілісним, утримуючи осколки на своїх місцях, тим самим захищаючи пасажирів і водія від травмування в разі ДТП;
  • зберегти його цілісність при попаданні каменів.

Бронювання автоскла можливо, як для лобового, так і бічних. Також ми надаємо послугу бронювання фар. Незважаючи на те, що для виробництва останніх використовується досить міцне скло, сильні удари здатні їх пошкодити. Як і для бронювання скла, для зміцнення фар існує кілька видів плівок, кожен з яких відповідає всім стандартам за рівнем пропуску світла від лампи. Ціна броньованої плівки для авто не дешева, але вигода захисту очевидна.

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО