Страхування


Автострахування з надійним партнером СК ІНГО: що варто знати?

Ваше авто може мати найкращі системи активної та пасивної безпеки, які фізично захищають автомобіль. Проте вони все одно не гарантують 100% захисту. Наслідки ж будь-яких автопригод здатна пом’якшити страховка від надійної компанії.

Часто водії не знають про всі можливості та переваги автострахування. З нашим новим партнером – страховою компанією «ІНГО» – застрахувати своє авто є не просто хорошою ідеєю, а необхідністю, розповімо, чому.

Ingo.ua

ЯКІ Є ВИДИ СТРАХУВАННЯ

В Україні існує кілька основних видів автострахування:

– Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ або більш відоме як Автоцивілка);

– Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності (ДГО);

– КАСКО;

– Зелена карта.

Крім цього, в «ІНГО» є страхова програма «Свідомий захист». Це страховка, яка убезпечить вас від фінансових витрат, наприклад, якщо винуватець ДТП користується послугами ненадійної компанії. Вам не потрібно звертатися до його страхової і чекати рішення суду для отримання виплат. Ви просто повідомляєте про пригоду СК «ІНГО» – і отримуєте відшкодування.

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО АВТОСТРАХУВАННЯ

Автоцивілка – це обов’язковий вид автострахування. Якщо у водія немає цієї страховки, йому загрожує штраф. Але важливо розуміти, що це можливість не просто заощадити на відсутності штрафів, а й захистити себе від зобов’язання платити за шкоду, якщо ДТП сталося за вашої вини. Цей поліс покриває збитки по пошкодженню майна до 130 тисяч гривень.

Добровільне цивільне страхування – це розширення суми захисту Автоцивілки. З таким полісом від СК «ІНГО» цей захист може збільшуватися на суму від 300 тис грн до 1 млн.

Зелена карта – це обов’язкова страховка для бажаючих виїхати за кордон на власному авто. Її вартість однакова у всіх страхових компаніях. Але краще купувати поліс у надійної компанії. Щоб не виникло проблем з виплатами, якщо ви потрапите у ДТП в чужій країні.

КАСКО – це максимальний захист для вашого авто. Цей поліс покриває витрати не лише у разі пошкодження чи повного знищення авто у разі ДТП, а й якщо ваше авто викрали, підпалили чи вона постраждала через стихійні лиха, падіння предметів тощо.

ЧОМУ ІНГО?

Компанія «ІНГО» працює на ринку страхування з 1994 року. Входить до 5 кращих страхових компаній країни за виплатами КАСКО. У 70 % випадків рішення про виплату приймаються за добу. До того ж в компанії діє процедура віддаленого врегулювання збитків, яка передбачає, що для подачі документів на виплату вам не потрібно додатково відвідувати офіс страхової. Все це можна зробити у нас на СТО під час огляду.

«ІНГО» виконує свої зобов’язання. Наприклад, минулого року компанія виплатила 234 млн грн по КАСКО. 690 тис грн – щоденні виплати за цим видом.

Неприємності можуть статися як з досвідченими водіями, так і новачками, проте їх можна уникнути, заздалегідь заручившись підтримкою надійної страхової компанії.