ТЮНІНГ

ТЮНІНГ

Тюнінг — це процес удосконалення авто, зміни його зaвoдcĸиx xapaĸтepиcтиĸ, систем і деталей. Сьогодні прагнення автомобілістів щось поліпшити в своїй машині, зробити її більш фyнĸціoнaльнoю і зручною, перетворилося в справжній ĸyльт.

Для більшості власників автомобілів тюнінг став відмінним способом пoĸaзaти свою індивідуальність. Але часто поліпшення проводяться без ĸoнĸpeтнoї мети — в результаті виходить дійсно індивідуальний, але не дуже привабливий і функціональний  автомобіль.

Cпeціaліcти виділяють 2 основних вида покращення авто:

  • Тюнінг. Доопрацювання автомобіля для підвищення потужності двигуна, керованості, поліпшення підвіски, гальм і інших робочих систем. Основну ставку роблять на продуктивність і функціональність.
  • Стайлінг. Розробка унікального стилю авто, переробка кузова і салону, перетяжка внутрішніх поверхонь. Стайллінг призначений для того, щоб створити унікальний і незабутній образ машини, який викликає естетичне задоволення.

ЯК ПРОВОДЯТЬ ТЮНІНГ ТА СТАЙЛІНГ АВТОМОБІЛЯ

Найбільш поширеним типом прокачування функціональності є тюнінг підвіски і двигуна. Мета прокачування підвіски – підвищення керованості, тому на авто встановлюється поліпшені ресори, амортизатори, стійки і стабілізатори поперечної стійкості. Також можлива заміна диференціалів і осей.

Двигун вдосконалюють для підвищення потужності і збільшення крутного моменту. На нього встановлюють міцніші клапани і систему турбонаддуваа, покращують систему виведення відпрацьованих газів. Для зниження витрати палива також встановлюють «економайзери» – різні каталізатори та контролери займання, плазмові свічки запалювання, додаткові системи охолодження двигуна і аналогічні елементи.

В стайлінгі можна забезпечити повну свободу дій. Найбільш популярні зміни зовнішнього вигляду, включаючи тюнінг бампера і капота, фарбування авто і нанесення аерографії.

Для виготовлення обвісу потрібно, щоб вони підтримували аеродинаміку автомобіля. В іншому ж все залежить від смаку власника. Можна міняти колір, форму деталей і навіть матеріал, з яких вони зроблені. Наприклад, багато автолюбителів проводить карбоновий тюнінг капота. А тонування авто є сьогодні на 80% автомобілів.

Окремо варто виділити тюнінг салону. У нього входить пошиття і перетяжка сидінь або їх заміна на спортивні, обшивка внутрішніх поверхонь замшею, алькантарою або іншими подібними матеріалами, установка потужних акустичних систем, перетворення форми передньої панелі і спідометра. Все це дозволяє створити унікальний сучасний дизайн інтер’єру авто.

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО