ВІДНОВЛЕННЯ АВТО

ВІДНОВЛЕННЯ АВТО

 

Для сучасних легкових автомобілів кузов виробляється з тонколистової сталі завтовшки 0,55-1,5 мм. Для того, щоб додати кузову міцності, форми панелей виконуються складнішими із застосуванням різних ребер жорсткості, підсилювачів і всіляких переходів. Під час аварії кузов деформується, тому спочатку авто розбирають повністю або частково. В першу чергу знімається акумуляторна батарея. З цього і починається ремонт автомобіля після ДТП.

Загальний алгоритм відновлення автомобіля після аварії включає декілька пунктів:

  • підготовка необхідного інструменту;
  • зовнішня мийка кузова;
  • зняття акумуляторної батареї;
  • зняття інших деталей кузова;
  • від'єднання необхідних тросів, розстикування електричних з'єднань.

Правка деформованого кузова після ДТП

Відновлення автомобіля після аварії має на увазі, в першу чергу, реставрацію форми кузова. Це складний і трудомісткий технологічний процес, в ході якого проводяться роботи по холодному металу з використанням силової правки. Для кожної моделі авто і характеру ушкоджень кузова ми підбираємо індивідуальну схему роботи, але в завершенні завжди виконується точковий витяг і тонке рихтування. Для усунення значимих ушкоджень кузова, під час відновлення автомобіля після аварії, ми застосовуємо силові агрегати двох типів :

  • Механічні. Це конструкції двостороннього типу дії, принцип роботи яких базується на ефекті гвинтової пари. Разом з ними використовуються різноманітні комплекси пристосувань.
  • Гідравлічні. У таких конструкціях енергія силової дії передається по шлангу високого тиску.

Перейдемо до завершального етапу - до рихтування.

 

Правка деформованого кузова після ДТП

Відновлення автомобіля після аварії для кращого ефекту від процесу вимагає усунення дрібних, але в той же час різких перегинів, а також витягів металу. Це і є основне завдання рихтування - відновити первинну гладкість металевої поверхні (чи просто зробити кривизну плавною).

Усі роботи по рихтуванню ми виконуємо за допомогою якісного сертифікованого устаткування кращих світових брендів. Перевірити якість робіт можна буде навіть візуально або долонею!

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ