Встановлення WEBASTO

Встановлення автономних опалювачів Webasto

Проживаючи в наших кліматичних умовах, власники автомобілів часто зустрічаються з проблемою прогріву двигуна, а також салону свого автомобіля в холодну пору року. Особливо в морозний ранок, коли ми виходимо з теплого будинку і сідаємо у свій замерзлий автомобіль, намагаючись зішкребти тонни снігу і льоду з вікон, прогріваємо салон, сидячи на холодних сидіннях, а також двигун, щоб поїхати на роботу. Ми витрачаємо на це багато часу замість того, щоб витратити його на те, щоб більше поспати, випити чашечку кави, зібратися без поспіху і приділити час своїм близьким.

Для розв'язання цієї проблеми ми пропонуємо вам встановити автономний обігрівач, розроблений німецькою компанією Webasto, який забезпечить швидкий обігрів двигуна авто, що дозволить йому плавно запуститися, а також нагріти салон і зробити вікна без льоду і снігу. Використовуючи даний пусковий підігрів, ви збільшуєте термін служби двигуна автомобіля, а також заощадите витрати палива на його запуск.

Система Webasto може бути встановлена на абсолютно різні моделі автомобілів, в незалежності від типу палива, що використовується, будь це бензин або дизель.

Однією з особливостей передпускового обігрівача Webasto є те, що їм можна керувати кількома способами:

- за допомогою вашого смартфона, з встановленим на ньому додатком;

- за допомогою пульта дистанційного керування;

- за допомогою установки таймера в авто, на якому ви можете заздалегідь запрограмувати в які дні, час, і до якої температури обігрівач повинен нагріти двигун і салон.

Існує два види автономної системи опалення Webasto:

1. Повітряний – для швидкого обігріву салону автомобіля. Дуже популярний у використанні серед рибалок і мисливців, а також у вантажівках, мікроавтобусах, вахтовій техніці та інших авто, в яких можливі ночівлі.

2. Передпусковий рідинний – в основному використовується для швидкого прогріву двигуна перед його запуском. Обидва види передпускового обігрівача є безшумними, з низьким рівнем споживання струму.

Як тільки температура перевищує встановлений показник, який був вказаний вами, система відразу ж знижує інтенсивність роботи, переходячи в режим очікування до того моменту, поки температура знову не починає падати.

Також розробники Webasto не зупинилися тільки на боротьбі з холодом. Система Webasto в жарку пору року може провітрювати салон автомобіля, до запуску двигуна включивши вентилятор. Ця функція робить комфортною посадку у ваш улюблений автомобіль після довгої відсутності, натомість розпечених сидінь і духоти.