Видалення каталізатора

Для точного прорахунку програмного відключення і фізичного видалення каталізатора, зверніться до майстра-приймальника.
 

 

Загальний опис процесу видалення

У більшості випадків каталізатор видаляють, а саме вирізують. Виявити коли це треба почати робити, можна за допомогою миготливої ​​лампочки на панелі управління авто. Якщо ви далекі від пристрою машини або не впевнені у власних можливостях автомеханіка, експерти радять звернутися в спеціалізований сервіс.

Як правильно видалити каталізатор

  • фахівці починають з відкручування 2 датчиків лямбда зонда, робиться це для того щоб уникнути їх пошкодження, вони дуже вразливі до фізичного контакту;
  • при процесі вкручування датчиків назад, дуже важливо не переплутати дроти;
  • для правильної роботи енергосистеми машини, необхідно, правильно підібрати полум'ягасник;
  • при видаленні керамічного каталізатора, дуже важливо не залишити від нього частинок, бажано пропилососити;
  • при видаленні одного з каталізаторів, необхідно демонтувати та другий, це допоможе вирішити проблему повністю.

Чим ця послуга може бути корисною для вашого автомобіля?

По-перше, головною перевагою після видалення, є повернення початкових параметрів машини, до того ж якість повітря як всередині, так і біля машини стає краще.

Висновки

Підбиваючи підсумки, варто зайвий раз згадати, що видалення каталізаторів - це звичайна процедура, яка рано чи пізно буде потрібна, ціна на неї не лякає. Також можна замовити комплексний огляд з подальшим ремонтом глушника, повною перевіркою вихлопної системи, тюнінг. Повне видалення запчастин з машини можна довірити тільки професіоналам, адже якщо залишаться частини в машині це може вплинути на працездатність. Замовляючи послуги у нас, ви економите пристойну кількість грошей.