Захист двигуна

ЗАХИСТ КУЗОВА АВТОМОБІЛЯ

В автомобільному сервісному центрі "ЄвроСто", Ви можете замовити послугу з нанесення захисного покриття на кузов для авто. Безумовно, для автомобілістів не є секретом, що з часом, втрачає свій блиск лакофарбне покриття кузова. Причиною цього процесу можуть стати піщинки, пил, бітум (під час ремонту дорожнього покриття) авто, що потрапляють на кузов. В результаті цього, поверхня автомобіля поступово покривається дрібними подряпинами. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми, являється поліровка автомобіля, проте вона дає тимчасовий і не дуже довгостроковий ефект. Кращим способом уберегти свій автомобіль, стане нанесення захисного покриття на авто в Києві.

ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ КУЗОВА АВТОМОБІЛЯ

Ми наносимо захисні покриття кузова автомобіля найрізноманітніших видів. Сьогодні представлені найрізноманітніші варіанти послуг із захисного покриття кузова вашого транспортного засобу. Давайте розглянемо найбільш популярні:
  • ОБРОБКА ПОВЕРХНІ РІДКИМ СКЛОМ. Такий спосіб дозволяє прибрати старі шорсткості, і захистити від появи нових подряпин, завдяки волого- і пилевідштовхуючим властивостями застосовуваного матеріалу. Обробка проводиться в три етапи: знежирення, нанесення захисного матеріалу і його подальша розполіровка. Покриття тримається на кузові до дванадцяти місяців.
  • НАНЕСЕННЯ ПОЛІМЕРУ. У ролі полімеру виступає тефлон, який має прекрасну стійкість до хімічних речовин. Він дозволяє захистити автомобіль від впливу палючого сонця і корозії. Також захищає від різних абразивних речовин, таких як пісок і пил. Як і рідке скло, таке покриття діє до одного року.

ФОТО ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

ПОДИВИТИСЯ ВСІ ФОТО